Amerikai sportok

NBA: a Heattel edzett a világbajnok bokszcsillag

""

Harcias hangulatban készül az észak-amerikai kosárlabda bajnokság alapszakaszára a Miami Heat csapata, ugyanis a profi ökölvívás világbajnoka, Floyd Mayweather Jr. tett látogatást a gárda edzésén.

A botrányairól és kiütéseiről híres veretlen bokszoló szerint a floridaiak idén is meg fogják nyerni a nagydöntőt és zsinórban harmadszorra is az NBA bajnokai lesznek. miután együtt edzett a kosarasokkal.

LeBron James nagyon örült a híres vendég érkezésének:

"Itt van egy srác, aki tudja, hogy honnan jöttünk, aki a jelenkor egyik legnagyobb sportolója. Nagy megtiszteltetés volt számunkra, hogy ő együtt edzett velünk."

Dwayne Wade örült, hogy közelebbről is megismerte a veretlen bokszolót:

"Egy igazi bajnok edzett velünk. Ő is tudja, hogy milyen nehéz a címekért megküzdeni. De azzal, hogy láttunk egy igazi bajnokot, ez csak arra ösztönzött minket, hogy minél keményebben eddzünk."

Chris Bosh-sal egyenesen madarat lehetett volna fogatni:

"Itt volt nálunk egy veretlen világbajnok! Fantasztikus érzés volt vele együtt felkészülni, ittuk minden szavát, amit csak kiejtett."

Volt egy valaki, aki nem örült Mayweather érkezésének, a vezetőedző Erik Spoelstra, aki filippinó származásúként szorít Manny Pacquiaónak, aki a híres vendég legnagyobb riválisa a váltósúlyban.