Magyar foci

NB II: az MTK visszaverte a Kisvárda előzési kísérletét

A 20. forduló mai meccsei közül ötnek kellett volna elkezdődnie 13 órakor, de a Szeged-Cegléd meccs 38 perc késéssel kezdődött el a nagy havazás miatt.

A Kisvárda győzelmével üzent a listavezető MTK-nak, és ideiglenesen átvette a vezetést a tabellán. A kicsivel később kezdődő összecsapáson azonban a kék-fehérek hozták is a papírformát, így két ponttal ismét az élre álltak.

A hétközi Magyar Kupa fordulóban a Videotont kiejtő Vác Soroksáron szenvedett vereséget, a volt Nb I-esek rangadóját pedig a Győr nyerte meg.

19. forduló
Dorog–Szolnok 2–0 (Mészáros Á. 29., Bora 44.)
Soroksár–Vác 2–1 (Albert, 36., Lakatos 70. ill. Major 56.)
Kazincbarcika–Békéscsaba 0–1 (Birtalan 90., – 11-esből)
Mosonmagyaróvár–Kisvárda 1–2 (Laki 26. ill. Vágó 4. – öngól, Misic 80.)
Szeged 2011–Cegléd 0–0
Gyirmót–Budaörs 1–3 (Nagy P. 76. – 11-esből, ill. Horváth R. 32., 44.. Medgyes 93.)
Nyíregyháza–Budafok 3–2 (Pekár 7., Kártik 23., Gajdos 26., ill. Ihrig-Farkas 17., Kirják 49.)
MTK–Csákvár 3–1 (Torghelle, 38., Lencse, 44., 58. – a másodikat 11-esből, ill. Bokros 92.)
Sopron–Siófok 0–1 (Petneházi, 23.)
ETO FC Győr–ZTE 2–1 (Magasföldi 10., Erdélyi 53. ill. Vernes 45.)

Tabella a linkre kattintva érhető el.

A Honvéd csatára kihagyta a kihagyhatatlant – videó " MAGYAR FOCI › Labdarúgó NB I

Hazai győzelemmel (1-0) ért véget tegnap este a Debrecen – Budapest Honvéd NB I-es bajnoki mérkőzés. Az eredmény könnyen lehetett volna döntetlen is, ha a kispestiek csatára, Danilo a találkozó 83. percében nem hagyja ki az év ziccerét. A Milan drámai mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszott Beneventóban az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15.