Egyéb sportok

Nagyszerű magyar úszósikerek Norvégiában – Déli hírek

""

Kézilabda: Hat gólos győri sikert hozott a női kézilabda-bajnokság döntőjének első, győri felvonása. A Ferencvárosban ráadásul Tomori Zsuzsa súlyos sérülést szenvedett. A két szakvezető így nyilatkozott a mérkőzés után. Bővebben itt!

Úszás: A 200 méteres mellúszás olimpiai bajnoka, Gyurta Dániel a második lett a norvégiai nemzetközi úszóversenyen, a világ- és Európa-bajnok Hosszú Katinka pedig négyszer is a dobogó tetejére állhatott a bergeni viadalon szombaton. Bővebben itt!

F1: Bár Jenson Button a tizedik helyről várja a futam indítását, jó szereplésben reménykedik. Igaz, az újonnan tesztelt alkatrészek majd a Spanyol Nagydíjra érkeznek meg az istállóhoz, onnantól kezdve nem lesz pardon. Bővebben itt!

Curling: Világbajnoki aranyérmet nyert a magyar vegyespáros a kanadai Frederictonban megrendezett Curling Vegyespáros Világbajnokságon. Bővebben itt!

Terepfutás: Az Encs/EMU futója, Bogár János nyerte a szombaton Kassa környékén rendezett, 350 méteres szintemelkedéssel nehezített, 4,8 kilométeres terepfutó versenyt. Bővebben itt!

Vízilabda: Szerencsére nincs nagyobb baja és már haza is engedték a kórházból a ZF-Eger válogatott vízilabdázóját, Mezei Tamást, aki a BVSC elleni negyeddöntőn sérült meg. Bővebben itt!

Jégkorong: A magyar válogatott utolsó, szombati mérkőzésén 1-0-ra legyőzte a japán csapatot a Papp László Sportarénában rendezett divízió I-es jégkorong-világbajnokságon, amelyen így a harmadik helyen zárt és – ahogy az már korábban eldőlt – nem jutott fel az élvonalba. Bővebben itt!

Tenisz: Babos Tímea megnyerte első mérkőzését a selejtezőben a marokkói Marrakesh-ben zajló, 235 ezer dollár összdíjazású, salakpályás női tenisztornán. Bővebben itt!