Magyar foci

"Nagyon rossz mérkőzés volt" – ezt látta az edző a Pápa-ZTE meccsen

""

A harmadik percben vezetést szerzett a Zalaegerszeg! Hajdú ívelt egy szabadrúgást a hosszúra, a labdát Pavicevic fejelte vissza épp Máté Péter elé, akinek a kapu torkából már nem volt nehéz dolga.

A kilencedik percben egyenlítettek a hazaiak! Tóth Bence szerzett erőszakosan labdát a pápai térfélen, majd remekül indította Simont, aki így egy az egyben vezethette Penksa-ra a labdát, majd a kapus lába között a hálóba gurított.

""

A 18. percben már a vezetés is a hazaiaknál volt: Cekulajevs három védővel a nyakán az ötösről passzolta vissza a labdát az érkező Szabó Ottónak, aki higgadtan a jobb alsóba gurított 2-1.

A folytatásban nem változott az eredmény, A lendületes kezdés után kissé visszaesett a meccs, jobbára mezőnyjáték folyt a pályán, majd a második félidő még ettől is elmaradt mind iramban, mind helyzetekben.

Zsivóczky Gyula, a Pápa vezetőedzője: "Nagyon rossz mérkőzés volt, két pozitívuma volt a találkozónak, az egyik, hogy nyertünk, a másik, hogy 35 perc erejéig bemutatkozhatott egy saját nevelésű játékos, Király Botond. Boti az elején megilletődötten játszott, aztán jól teljesített."