Kézilabda

Nagy csatában győzte le a Ferencváros a Bukarest együttesét

A Nagyváradon rendezett felkészülési tornán a Ferencváros női kézilabda csapata nagy csatában legyőzte a román CSM Bukarest együttesét.

Elek Gábor együttese kiválóan kezdett, az első negyedóra után 8-3 –ra vezettek a ferencvárosi lányok. Az első játékrész második felében a románok feljavultak a hajrá azonban a Ferencvárosé volt, így 16-12-vel mehettünk szünetre.

A második félidő jóval szorosabb játékot hozott, 45 perc elteltével már csak egy gól volt a különbség. A mérkőzés hajráját viszont Elek Gábor tanítványai bírták jobban, három perccel a meccs vége előtt négygólos volt az előny, amit a románok már nem tudtak behozni. Végül a Fradi 32-30-ra győzött második nagyváradi felkészülési mérkőzésén és ezzel az utolsó meccs eredményétől megnyerte a tornát, amelyen a két csapaton kívül a DVSC és a Nagybánya vett részt.

Forrás: Fradi.hu
Borítókép: fradi.hu