MLS: Hat gól és Portland-győzelem a Chicago ellen

A találkozó elején az újonc Portland Timbers próbálkozott többet. Egy perccel a középkezdés után a Manchester United nevelés Kenny Coopernek volt egy veszélyes lövése. A heteik percben Jeremy Hall is próbálkozott, de a gól ezúttal is elmaradt. A tizedik percben Steve Purdy 25 méteres lövése komoly fejtörést jelentett Sean Johnsonnak. Öt perccel később Marco Pappa és Diego Chaves is próbálkozott a Chicagótól. A 29. percben Jorge Perlaza góljával megszerezte a vezetést a Portland. A 37. percben, már 2-0-ra vezetett az újonc csapat, ezúttal Rodney Wallace volt eredményes.

A második félidőből, még két perc sem telt el, mikor Jorge Perlaza betalált, már 3-0 a zöldeknek. A Portland nem állt vissza védekezni és az 51. percben Kalif Alhassanának két veszélyes lövése is volt, de a negyedik gól helyett Eric Brunner a saját kapujába talált, szépített a Chicago. A mérkőzés utolsó tíz percére, még két gól maradt. A 81-ben Marco Pappa talált be, ezzel lett 3-2-tő. Három perccel később Dasan Robbinson is bevette saját kapuját, ezzel megnyerte a mérkőzést a Portlandnek.

Portland Timbers – Chicago Fire 4-2