Mike Perrynek úgy tűnik, tetszik az ötlet, hogy a BKFC keretein belül Nate Diaz ellen küzdjön. Mivel Diaz már szabadügynök, miután múlt szombaton a UFC 279-en legyőzte Tony Fergusont, a Bare Knuckle Fighting Championship elnöke, David Feldman máris szemet vetett a stocktoni, kaliforniai szupersztárra, és a Diaz vs. Perry meccset “a rajongók álomharcának” nevezte.
Diaz megemlítette a UFC-s visszatérés lehetőségét, de addig nem, amíg nem kísérletezik más szervezeteknél. Lehet, hogy az egyik ilyen a BKFC lesz számára?
„Most jött el az én időm, hogy zajt csapjak. Nincsenek kifogásaim, így a legjobb ellenfeleket akarom, amik a rajongókat érdekelhetik. Hullámokat akarok kavarni. Egész életemben bunyóztam és mindig is fogok, bármi is történje” – mondta Perry.
A cikk folytatásáért kattints a képre.
Borítókép és fotók: Chris Unger/Zuffa LLC