Restart-Cegléd – Makói FC 6-0 (3-0)
Cegléd:
Miski – Kenderes (Nagy Adrián, 41.), Kurucsai, Buzás (Terák, 79.), Vincze, Koncz, Nagy L., Nagy T., Busa, Szabó L., Medgyesi (Juhász, 75.)
Makó: Halász – Podonyi, Béres, Kónya, Krucsó, Retek, Fülöp (Nagy Andor, 58.), Magyar, Puskás, Schreiber (Tóth I., 75.), Varga R. (Faragó, 68.)

17. perc: Szabó labdájával tört kapura Medgyesi, de Halász még tudott blokkolni, azonban Buzás jókor volt a kapu előtt, és a kipattanót értékesítette. 1-0
20. perc: Szabó beadása után Medgyesi bólintott kapura, és végre a kapufa már vele volt, mert befelé pattant a labda, 2-0.
22. perc: Egymás után két ceglédi játékost vágtak fel a büntet területen belül, a másodikat már befújta a játékvezető. A 11-est Szabó László értékesítette, 3-0.
74. perc: Medgyesi ment el a jobb oldalon, középre passzolt, Busa kis híján elesett a labdával, de még kapura kotorta. Halász védett, de a kipattanót Koncz Zsolt a kapuba lőtte, 4-0.
81. perc: Vincze keresztlabdájával lépett ki Juhász, lefordult védőjéről, majd ballal a hosszú sarokba tekert 16 méterről, 5-0.
84. perc: Totális K.O.! Miski gólpasszt adott gyakorlatilag, bár Busának a védőjét le kellet rázni, hogy a kapussal szemben már ne hibázzon, 6-0.

A makóiak a 25. percben Magyar révén büntetőt hibáztak. A Cegléd minden tekintetben felülmúlta ellenfelét, a fél tucat gól önmagáért beszél. A kiesés ellen küzdő Ceglédnek nagy lökést adhat ez a siker, míg Makón nehéz lesz elszámolni ezzel a mérkőzéssel.