Megvillant a Dodge, Keselowski tönkreverte a mezőnyt

A szombati időfutam után, ahol a Penske Racing versenyzője, Kurt Busch szerezte meg az első rajtkockát várható volt, hogy a vasárnapi futamon végre megvillan valamelyik Dodge erőforrást használó autó. A 267 körös futamot nem Busch nyerte meg, hanem csapattára, Brad Keselowski. A huszonhét esztendős Keselowski, aki tavaly megnyerte a Nationwide szériát pályafutása második Sprint kupa győzelmét aratta. A „tűzkeresztségen”, még a 2009-es talladegai futamon esett át.

Meglepően sima győzelmet aratott Keselowski, ugyanis a 2. helyre több mint 2 másodperces hátránnyal, Dale Earnhardt jr. (Hendrick Motorsports, Chevrolet) futott be, míg a képzeletbeli dobogó legalsó fokára valamivel több mint 6 másodperces hátránnyal Denny Hamlin (Joe Gibbs Racing, Toyota) állhatott fel.

Carl Edwards ezúttal is örülhetett, ugyanis tovább növelte előnyét a pontversenyben. A Roush Fenway Racing (Ford) versenyzője az 5. helyen fejezte be a versenyt, míg Jimmie Johnson a 7. lett, így összetettben, már 40 pont Edwards előnye.