Egyéb sportok

Megvan a MU első bajnoki győzelme, iszonyatosan peches a Bayern játékosa – A nap hírei

Labdarúgás: A Real Madrid szombat este 2-1-re kikapott hazai pályán az Atlético Madridtól a spanyol élvonal harmadik fordulójában, és a mérkőzésen a hazai szurkolóktól lehetett hallani füttyszót, a fő "célpont" Iker Casillas volt. Bővebben itt!

Boksz: A világ jelenlegi legjobb bokszolójának tartott amerikai Floyd Mayweather Jr. májusi sikere után ismét legyőzte az argentin Marcos Maidanát, s ezzel megvédte a Boksz Világtanács (WBC) váltósúlyú világbajnoki címét, illetve a Boksz Világszövetség (WBA) szupervilágbajnoki övét. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Daily Mirror arról számolt be, hogy a Liverpool nyári szerzeményének, Mario Balotellinek pár hét is elég volt ahhoz, hogy durván megbántsa a csapat egyik drukkerét. Bővebben itt!

Sportlövészet: Bronzérmet nyert a Boros László, Tasi Tamás, Sike József összeállítású magyar csapat a futócéllövők 10 méteres 40 vegyes számában a granadai sportlövő-világbajnokságon. Bővebben itt!

Labdarúgás: Nemrég a Chelsea-vel hozták szóba Cristiano Ronaldót, most egy ennél is "lehetetlenebb" transzfer lehetőségét dobta be a Sunday Express. Bővebben itt!

Forma-1: A gyökeresen megújulni vágyó Ferrari számára elengedhetetlen fontosságú, hogy meg tudja tartani Fernando Alonsót – véli a korábbi versenyző, Allan McNish. Ugyanezt Kimi Räikkönenről már nem mondaná el, a skót alaposan körülnézne a versenyzőpiacon. Bővebben itt!

Labdarúgás: Luis Enrique, az FC Barcelona vezetőedzője dicsérte argentin sztárjátékosát, Lionel Messit, aki két gólpasszal járult hozzá szombaton az Athletic Bilbao elleni 2-0-s sikerhez. Bővebben itt!

Tenisz: Svájc lesz Franciaország ellenfele a tenisz Davis Kupa fináléjában, miután a korábbi világelső Roger Federer a papírformának megfelelően három játszmában legyőzte Fabio Fogninit, ezzel Svájc 3-1-es előnyhöz jutott, s már biztosan megnyerte a Genfben zajló Olaszország elleni párharcot. Bővebben itt!

Labdarúgás: Ismét kés alá kell feküdnie a Bayern München védőjének, Holger Badstubernek, aki sérülést szenvedett a VfB Stuttgart elleni szombati bajnoki mérkőzésen. Bővebben itt!

Motorsport: A kilencszeres világbajnok olasz Valentino Rossi nyerte meg vasárnap Misanóban a gyorsaságimotoros-világbajnokság San Marinó-i Nagydíját a MotoGP kategóriában. Bővebben itt!

Rali: A címvédő francia Sébastien Ogier nyerte meg a rali-világbajnokság vasárnap záruló ausztráliai versenyét, s ezzel három futammal a vége előtt 50 pontosra növelte az előnyét az összetettben a második finn Jari-Matti Latvala előtt. Bővebben itt!

Futás: A férfiak és a nők versenyét is kenyai atléta nyerte, míg a magyar bajnoki címet Kovács Tamás és Erdélyi Zsófia szerezte meg vasárnap a 29. Wizz Air Budapest Félmaratonon, melyen minden korábbinál többen, 13 500-an vettek részt. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Manchester United megszerezte első bajnoki győzelmét a szezonban, miután hazai pályán 4-0-ra elintézte a Queens Park Rangerst az angol élvonal negyedik fordulójának vasárnapi játéknapján. Bővebben itt!

Nyíltvízi úszás: Papp Márk nem mindennapi körülmények között maradt le a nyíltvízi úszók Európa Kupa-sorozatának összetett első helyéről: az olaszországi döntő vasárnapi 5 kilométeres versenyén legnagyobb riválisa, az olasz Andrea Bianchi 100 méterrel levágta a pályát, így akkora előnnyel győzött Papp előtt, hogy a finálét és az összetett is megnyerte. Bővebben itt!