Nemzetközi labdarúgás

Meglepetés, ő lesz a Barca új mestere?

A Barcelona együttesénél nyáron új időszámítás kezdődik, hiszen Luis Enrique távozik a csapattól. A katalánok új szakembere spanyol lapinformációk szerint Óscar García lehet, aki jelenleg az osztrák Red Bull Salzburgnál dolgozik. 

 

Ezek nem a Barca napjai, fontos láncszem dőlt ki " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

A Barcelona-szurkolóknak mostanság kevés okuk van az örömre. A katalánok kedden a Juventus otthonában 3-0-s vereséget szenvedtek, így nagyon nehéz helyzetből várhatják a visszavágót. Neymar az előző héten kapott piros lapot a spanyol bajnokságban, a szövetség három meccsről tiltotta el a brazil klasszist. Argentína akár le is maradhat a világbajnokságról a legjobbja nélkül.

A 43 éves García játékosként több évet lehúzott a Barcánál. A vezetőség szerint ideális választás lenne, hiszen van nemzetközi tapasztalata, emellett ismeri a gránátvörös-kék klub filozófiáját.