Egyéb sportok

Megkéselték a Partizan elnökét, Tito Vilanova megint New Yorkba utazik – A nap hírei

""

Tollaslabda: A dán Poul-Erik Hoyert, a sportág egyetlen európai olimpiai bajnokát választották meg a Nemzetközi Tollaslabda Szövetség (BWF) elnökének. Bővebben itt!

Tenisz: Viktorija Azarenka lesz a világranglista-vezető amerikai Serena Williams ellenfele az 5,015 millió euró összdíjazású, salakpályás római tenisztorna női versenyének döntőjében. Bővebben itt!

Atlétika: A kalapácsvető Gyurátz Réka minden idők legjobb ifjúsági eredményével, 73,44 méterrel nyerte szombaton a Budapesten rendezett korosztályos világbajnoki válogatóversenyt. Bővebben itt!

Vízilabda: A BVSC szerezte meg a hetedik helyet a férfi vízilabda ob I-ben, miután szombaton, a helyosztó második mérkőzésén is legyőzte a Szentest. Bővebben itt!

Kézilabda: A címvédő MKB Veszprém 33-23-ra nyert a vendég Pick Szeged ellen a férfi kézilabda NB I döntőjének első felvonásán. Az egyik csapat második sikeréig tartó párharc kedden folytatódik a Tisza-partiak otthonában. Bővebben itt!

Asztalitenisz: Egy dél-koreai és egy észak-koreai kettős vívja majd szombat délután a vegyes párosok döntőjét, melyben így meglepetésre nem lesz kínai duó a Párizsban zajló asztalitenisz-világbajnokságon. Bővebben itt!

Birkózás: A februárban ideiglenesen megbízott szerb Nenad Lalovicot választották meg szombaton a Nemzetközi Birkózó Szövetség (FILA) elnökének a szervezet rendkívüli moszkvai közgyűlésén, melyen szabályváltoztatásokról is döntöttek. Bővebben itt!

Kosárlabda: A Partizan Beograd – Crvena Zvezda mérkőzés előtti hajnalban, egy kávézóban késelték meg a Partizan kosárlabda-szakosztályának elnökét, Predrag Danilovicsot. Állapota súlyos, a rendőrség nyomoz. Bővebben itt!

Atlétika: Az olimpiai bajnok és a világbajnoki címvédő csatájából a londoni játékok aranyérmese, a jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce került ki győztesen 100 méteren a sanghaji Gyémánt Liga-viadalon, melyen kiváló, 10.93 másodperces idővel lett első. Bővebben itt!

Labdarúgás: A jövő héttől ismét New Yorkban kezelteti magát Tito Vilanova, a spanyol bajnok FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője. Bővebben itt!

Tenisz: Rafael Nadal biztosította helyét elsőként az 5,015 millió euró összdíjazású, salakpályás római tenisztorna férfi versenyének döntőjében. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!