Megállíthatatlan az Orlando Magic

Az alapszakaszt két csapat zárta veretlenül: az egyik a Jazz, mely kikapott a Denver Nuggets otthonában, a másik pedig az Orlando volt, a Magic viszont nyerni tudott hazai környezetben a Washington Wizards ellen. Az első két negyedben a hazaiak átszaladtak a Gilbet Arenast nélkülöző Wizardson. Az első negyedben 29-15-re nyert a Magic,  remek védekezésének és a jól felépített támadásoknak köszönhetően. A következő játékrészben is sikerült 20 pont alatt tartani a vendégeket, ezúttal 29-19-es eredménnyel húzta be ezt a negyedet az Orlando. A harmadik negyedben kezdett magára találni a Washington, vagy inkább a vendég látok vettek egy picit vissza, de most is a Magic akarata érvényesült 32-25. Az utolsó negyedre tetemes 31 pontos előnyel fordult a hazai csapat, ebben a játékrészben már nem lépett pályára a dupla duplát elérő Dwight Howard (23 pont, 10 lepattanó). Az Orlando Magic magabiztos győzelemmel kezdte az új szezont.

Orlando Magic – Washington Wizards 112-83