""

Lefújták a mérkőzést, Norvégia 31–28 legyőzte Magyarországot.

60. perc: A végén Császár lőtt még három gólt, ebből kettőt hetesből, ezzel együtt biztosan nyertek a norvégok. 31-28.

57. perc: Bodó lőtt még egy 12 méteres gólt, aztán Hansen lőtt a jobb alsóba. 31-25.

55. perc: Császár két góljára Jöndal válaszolt, 30-24.

53. perc: Bodó lőtte a mérkőzés legnagyobb gólját, gyönyörű bomba! 29-22.

51. perc: Björnsen akcióból, Császár büntetőből, 29-21.

49. perc: Tönnesennek is megvolt az ötödik, aztán Bodó lőtt magyar gólt. Norvég időkérés. 28-20.

47. perc: Császár ötödik gólját lőtte, Bánhidi is megint betalált, norvég részről a kettő között Tönnesen volt eredményes. 27-19.

45. perc: Sagosen tízre növelte a különbséget, jött is a magyar időkérés. Bánhidi szépített utána. 26-17.

44. perc: Megint Jöndal, visszaáll a kilencgólos különbség, 25-16.

42. perc: Harsányi és Bánhidi góljaival kicsit felzárkózunk, aztán érkezett Jöndal… 24-16.

38. perc: Sagosen szerencsés találatára Bánhidi válaszol, aztán sorrendben Björnsen és Myrhol góljaival elhúz a norvég csapat. 22-14

34. perc: Megint Császár lőtt magyar gólt, aztán Myrhol egy norvégot, végül Bánhidi a kapus segítségével talál egy gólt. 19-13.

32. perc: Császár góljával nyitjuk a második játékrészt, aztán Hansen lövi be az 5. gólját. 18-11.

31. perc: Kezdődik a második félidő. A magyar csapat kapust cserélt, Fazekas a háló előtt.

Lefújták az első félidőt, a szünetre 17-10-es előnnyel vonulhat Norvégia. Nehéz második félidőnek nézünk elébe.

30. perc: Előbb Sagosen lövése pattant be, majd Lékai lőtt gólt, aztán Ancsin találta telibe a kapufát, végül Myrhol és O’Sullivan lőttek ziccergólt. 17-10

28. perc: Hansen sárgát kap, majd két percre ki is állítják. Harsányi használja ki az emberelőnyt. 14-9.

26. perc: Leindítottak minket a norvégok, Björnsen lőtte a 13. góljukat, aztán Tangen révén megint hat gólra elhúznak. 14-8.

24. perc: Bánhidi szerez gólt Nagy László remek meglátásából, 12-8!

22. perc: Sagosen lábról, majd Bánhídi estében. 12-7.

21. perc: Bodó távoli lökete akadt be, aztán Harsányi csökkenti tovább a magyar csapat hátrányát. Időt is kérnek a norvégok. 11-6.

18. perc: Bergerud két magyar lövést is hárít, majd Hykkerud lő gólt beállóból. 11-4.

16. perc: Juhász talált be, ráadásul kiállítottak róla egy norvégot. Aztán Johannesen visszaállította a hatgólos különbséget. 10-4.

14. perc: Gyors gólváltás: Császár, aztán Hansen, 9-3.

12. perc: Tonnesen hatalmas góljával 8-2.

10. perc: Hansen megszerezte harmadik gólját, majd Császár lőtt mellé elhajlásból. Sagosen nagy lövését védte Mikler, ez volt az első védése. 7-2.

8. perc: Császár szépít hetesből, 6-2.

7. perc: Björnesen lő újabb norvég gólt. 6-1. Jön is a magyar időkérés. Ki kell találni valamit, különben korán elúszik a meccs!

6. perc: Norvégia nagyon jól kezdett, Tonnesen és Myrholm is betaláltak, már 5-1-re vezetnek.

4. perc: Hansen duplázott, aztán Lékai próbálkozása maradt ki. Sagosen hetesből kétgólosra növelte az ellenfél előnyét. 3-1.

1. perc: Hansen nyitotta a gólok sorát, majd rögtön egyenlítettünk Nagy László révén. 1-1.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés! A mieink fehérben, a norvégok pirosban.

A MÉRKŐZÉS ELŐTT

16.55: Már folyik a két csapat bemutatása, azután következnek a himnuszok. Mi húsz év után, a norvégok először juthatnak be vb-n a négy közé. Hajrá, magyarok!

16.50: A norvégok is nagyon várják már a kezdést!

16.45: Már melegítenek a fiúk!

13.50: Mi harmadszor vagy a norvégok először?

11.04: Nagyon komoly nézettsége volt a magyar-dánnak! Kattints ide a részletekért!

10.06: Lássuk, kit kaphatunk a norvégok után, itt az ágrajz!