Magyar foci

Kétgólos előnyben a magyar csapat az első félidőben

A magyar labdarúgó-válogatott a vb selejtező sorozat utolsó előtti fordulójában hazai pályán fogadta San Marino együttesét.

A találkozót a várakozásoknak megfelelően a magyar válogatott kezdte jobban, az ötödik percben egy összjátékot követően Szoboszlai góljával máris megszerezte a vezetést a magyar válogatott. (1-0)

A gól után nem állt le a magyar csapat, Nego beadását követően Szalai Ádám fejelt kapu fölé.

A 12. percben egy gyönyörű támadást követően Vécsei adtabe a labdát Schön lövését védte Benedettini kapus.

A 19. percben  Nego lövését védte Benedettini. A szögletet követően a San Marinói védőknek a kapu torkából kellett menteni.

Két perccel később már 2-0 volt az állás. Nego indult meg a jobb oldalon és egy beadást követően Gazdag Dániel lőtt a kapuba. (2-0)

Két perccel később Schön tette középre Szalai Ádámnak, aki a kapuba talált, azonban ezt a találatot les előzte meg.

A magyar válogatott dominált az első fél órában, többször is Benedettini védései akadályozták meg a nagyobb előnyt.

A 40. percben Szalai Ádám került helyzetbe, lövése mellé ment.

Egy perccel az első félidő vége előtt egy gyönyörű összjátékot követően SZalai Attila lőtte el keresztbe a labdát.

A magyar válogatott eddig annyit ad ki magából, amennyi kell egy magabiztos győzelemhez, az első félidőben Magyarország-San Marino 2-0

Borítókép: Koszticsák Szilárd/MTI