Pénteki sport: Kecskeméti TE–Kisvárda Master Good

A focin túl tenisz, vízilabda, jégkorong és darts is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
11.FORDULÓ
20.00: Kecskeméti TE–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
21.00: Brentford–Brighton (Tv: Match4)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
21.00: Strasbourg–Lille

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30: Schalke–Hoffenheim (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
21.00: Rayo Vallecano–Getafe (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
15. FORDULÓ
19.00: Topolyai SC–Vozvodac 

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
14. FORDULÓ
17.30: Zlaté Moravce–DAC 

NŐI NB I
8. FORDULÓ
17.00: Haladás–Újpest

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
16.00 és 22.00: 1. nap, US Open, Atlantic City (Tv: Sport2)

DARTS
PDC EUROPEAN TOUR
13.00: Gibraltar Darts Trophy, 1. forduló, délutáni szakasz (Tv: Match4)
19.00: Gibraltar Darts Trophy, 1. forduló, esti szakasz

GOLF
PGA TOUR
5.00: Zozo Championship, Japán, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30: Debreceni EAC–Újpesti TE
18.30: DVTK Jegesmedvék–Budapest JAHC

OSZTRÁK LIGA
19.30: Pioneers Vorarlberg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19, Feldkirch

KONTINENTÁLIS KUPA
2. FORDULÓ (A 8 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
C-CSOPORT (Angers), 1.FORDULÓ
20.00: Angers Ducs (francia)–FTC-Telekom

KERÉKPÁR
10.20: Tour of Langkawi (Tv: Eurosport1)
18.20: pályakerékpáros-vb (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00: Sopron Basket–BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós

MOTOGP
AUSZTRÁL NAGYDÍJ, PHILLIP ISLAND
Szombat, 0.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 0.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 1.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 3.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
Szombat, 4.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 5.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
Szombat, 6.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, Gijón
ATP-torna, Firenze
Szombat, 2.30: WTA-torna, San Diego (Tv: Match4)
WTA-torna, Kolozsvár

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Split)
10.00: Steaua Bucuresti (román)–A-Híd VasasPlaket
20.30: Jadran Split (horvát)–A-Híd VasasPlaket
C-CSOPORT (Kotor)
20.00: Genesys OSC-Vuliagmeni (görög)

FÉRFI EUROKUPA, SELEJTEZŐ 1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Siracusa)
9.30: Szolnoki Dózsa–Partizan Beograd (szerb), Siracusa
17.30: Szolnoki Dózsa–Pays d'Aix Natation (francia)
C-CSOPORT (Kranj)
13.20: Budapesti Honvéd SE–Team Strasbourg (francia)
20.20: Budapesti Honvéd SE–Telimar Palermo (olasz)
D-CSOPORT (Barcelona):
17.30: BVSC-Zugló–SKP Kosice (szlovák)

Borítókép: GettyImages

Videók