Egyéb sportok

Magyar éremeső az ifjúsági olimpián, Nadal kihagyja a US Opent – A nap hírei

""

Tenisz: A nőknél a világelső Serena Williams nyerte a cincinnati tenisztorna női versenyét, ugyanis a vasárnapi döntőben legyőzte a kilencedik helyen kiemelt szerb Ana Ivanovicot. Bővebben itt!

Tenisz: A svájci Roger Federer nyerte meg a férfiak versenyét a Cincinnatiben rendezett tenisztornán, miután a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte a spanyol David Ferrert. Bővebben itt!

Atlétika: Usain Bolt 10.06 másodperc alatt ért célba a bemutató 100 méteres versenyen. Bővebben itt!

Ifjúsági olimpia: Hétfőn megszületett a magyar küldöttség első érme, rögtön egy arany a nankingi ifjúsági olimpián: Szilágyi Liliána a 200 méteres pillangóúszásban bizonyult a legjobbnak. Sztankovics Anna 100 méter mellen harmadik lett. Bővebben itt!

Ifjúsági olimpia: A cselgáncsozó Gercsák Szabina aranyérmet nyert a 63 kilogrammosok között hétfőn a Nankingban zajló ifjúsági olimpián. Bővebben itt!

Ifjúsági olimpia: A párbajtőröző Esztergályos Patrik, valamint 200 méteres vegyesúszásban Grátz Benjámin aranyérmes lett a Nankingban zajló ifjúsági olimpián. Bővebben itt!

Tenisz: A Cincinnatiben elődöntős kanadai Milos Raonic már a hatodik helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján, amelyet továbbra is a szerb Novak Djokovic vezet. Bővebben itt!

Tenisz: A korábbi világelső, címvédő spanyol, Rafael Nadal nem indul az év utolsó Grand Slam tornáján, a US Openen. Bővebben itt!