A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében a Szeged után két órával a Veszprém is pályára lépett.

David Davis csapata Zágrábban lépett pályára.

Ez a találkozó is gyászszünettel kezdődött, Zlatko Saracevic halála miatt.

A mérkőzést a magyar csapat kezdte jobban. Öt perc után 2-1-re vezettek a bakonyiak.

A tizedik percben a Csurgóból Zágrábba igazolt Leimeter Csaba második góljával egyenlített a horvát csapat, amire Mahé góllal válaszolt. (5-6)

A 15. percben Mahé góljával 9-7-re vezetett a Veszprém.

Négy perccel később Strlek és Marguc indításgóljai után már néggyel vezetett a magyar csapat. Ivica Obrvan kikérte első idejét. (7-11)

Az időkérés nem tett jót, Markussen és Tönnesen góljaival már hat volt a különbség tíz perccel az első játékrész vége előtt. (7-13)

Négy és fél perccel a vége előtt a Zagreb edzője másodszor is időt kért az első félidőben. (8-15)

Az utolsóp percekben a horvátok több gólt is lőttek, de így is nagyon magabiztos volt a veszprémi előny.

A szünetben. PPD Zagreb-Telekom Veszprém 11-17

Borítókép: Facebook.com/ Telekom Veszprém Handball Team