Egyéb sportok

Magabiztos Barcelona, előnyben a Veszprém – Reggeli hírek

""

Labdarúgás: A spanyol labdarúgó bajnokság 28. fordulójában a listavezető FC Barcelona hazai pályán aratott könnyed győzelmet a Rayo Vallecano ellen. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az olasz labdarúgó bajnokság 29. fordulójának vasárnap esti mérkőzésein a két római csapat közül az AS Roma győzött, a Lazio viszont kikapott. Bővebben itt!

Tenisz: Az orosz Marija Sarapova nyerte a 10 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női versenyét. Bővebben itt!

Jégkorong: A Dunaújváros Peterdi Imre hosszabbításban lőtt góljával 3-2-re nyert a Csíkszereda vendégeként vasárnap a jégkorong MOL Liga döntőjének negyedik mérkőzésén, így 3-1-re vezet a párharcban. Bővebben itt!

Kosárlabda: A Szolnok hazai pályán legyőzte a horvát Zadart a férfi kosárlabda Adria Liga 25. fordulójában, ezzel megszerezte kilencedik sikerét a regionális versengésben. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az angol labdarúgó bajnokság 30. fordulójában a Chelsea a klub színeiben 200. gólját szerző Frank Lampard vezérletével 2-0-ra legyőzte a West Ham Unitedet, ezzel feljött a harmadik helyre a tabellán. Bővebben itt!

Kézilabda: Az MKB Veszprém 23-20-ra nyert a spanyol Ademar León vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntős párharcának első, vasárnapi mérkőzésén. Bővebben itt!

Labdarúgás: A múlt heti, liverpooli kudarc után ezúttal hazai környezetben szenvedett vereséget a harmadik helyen álló Tottenham Hotspur az angol labdarúgó Premier League 30. fordulójában. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az AC Milan Mario Balotelli találataival kétgólos győzelmet aratott a vendég Palermo felett az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának vasárnapi játéknapján. Bővebben itt!

Torna: Berki Krisztián, London olimpiai bajnoka szép gyakorlatot bemutatva magabiztosan nyerte a lólengés vasárnapi döntőjét a tornászok Franciaországban zajló Világkupa-versenyén. Bővebben itt!

Kézilabda: Egygólos (26-25) előnyt szerzett a Pick Szeged a sorozatban eddig százszázalékos lengyel Kielce ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első, vasárnapi mérkőzésén. Bővebben itt!

Forma-1: A Lotusszal versenyző Kimi Räikkönen győzelmével zárult az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíj Melbourne-ben. Bővebben itt!

A nap további fontos hírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!