Vízilabda

Livestream: Vasas – Eger, férfi vízilabda ob I

Első negyed: Az Eger hozta el a mérkőzés első ráúszását, mely után technikai hiba történt, az órával akadtak problémák. Talán ez is megzavarta a csapatokat, hiszen négy percig nem lőtt egyik csapat sem gólt, habár az Eger három kapufáig is eljutott, míg a Vasasnak lövése is alig volt az első négy percben. Az ötödik perc legelején azonban Kiss Gergely talált be, megszerezve a vezetést a Vasasnak. Több gól már úgy tűnt nem is fog esni, de öt másodperccel a vége előtt újabb gólt szerzett a Vasas. A sport szempontjából kedvező a játékvezetők hozzáállása, akik engedik a kemény küzdelmeket, mindössze két kiállítás történt az első negyedben. Az állás az első játékrész után 2-0.

Második negyed: Az Egeré lett ezúttal is a ráúszás. Fontos momentum volt, amikor a harmadik percben kettős emberelőnyt hagyott veszendőbe a Vasas. Rá is fizettek, hiszen 12 perc után megszületett az első Eger gól. Röviddel ezután pedig egy emberelőnyt kihasználva Kevin Graham megszerezte az egyenlítő találatot is. A Vasas elfáradt a második negyedre, legjobb emberük éppen ezért Nagy Viktor lehetett volna, ha Boskovic nem lő fél perccel a játékrész vége előtt egy hatalmas bombát. 3-2-re vezet a Vasas félidőben.

Harmadik negyed: Ezt a ráúszást is az Eger nyerte, majd mindössze másfél perc elteltével egyenlített is Biros révén. A harmadik percben ismét vezethetett volna a Vasas, Szécsi azonban hatalmasat védett, a kontrából pedig Graham lőtt újabb gólt, mellyel a mérkőzésen először vezetett az Eger. Az ötödik percben Graham úszhatott volna meg, a labdát viszont eladta az Eger, így a Vasas úszhatott meg, Szécsi azonban ismét bravúrral hárított. A negyed embere egyértelműen az Eger kapusa lett. Az állás három negyed után 4-3 az Egernek.

Negyedik negyed: Graham elhozta a negyedik ráúszást is. A második negyed vége óta nem lőtt gólt a Vasas, miközben az Eger a harmadik percben kétgólos előnyre tett szert. A Vasas végül a negyedik percben megtörte 11 perces gólcsendjét, és 5-4-re szépített, majd Kiss Gergely a hatodik percben ki is egyenlített, majd 66 másodperccel a mérkőzés vége előtt Steinmetz Barnabás ejtett a kapuba, és 3-5-ről, 6-5-re fordított, és nyert a Vasas.

A KÖZVETÍTÉS A HATOS CSATORNÁRA KATTINTVA ÉRHETŐ EL!