Egyéb sportok

Larvik-siker, MTK-búcsú, csigolyatörés, hokis-halál – A nap hírei

A Larvik nyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a döntő visszavágóján csak 25-24-re kapott ki az Itxakótól, így 47-46-os összesítéssel kupagyőztes.

Bővebben…

Az MTK Budapest ugyan kétgólos győzelmet aratott Pápán a labdarúgó Monicomp Liga 29. fordulójának szombati játéknapján, de mivel riválisa, a Siófok is nyert, eldőlt, hogy az utolsó kör eredményeitől függetlenül búcsúzik az élvonaltól.

Bővebben…

Rohammentő vitte el az Utrecht edzéséről, a román Mihai Nesut, aki egy társával ütközött. A játékos nyaktól lefelé lebénult, és nehezen lélegzett. Később kiderült, hogy eltörött a nyakcsigolyája.

Bővebben…

Családja holtan találta a New York Rangers játékosát, Derek Boogaardot. A klub nem adott ki semmilyen tájékoztatást az ügyel kapcsolatban, annyit tudni lehetett, hogy a szélső több sérüléssel is bajlódott a szezonban.

Bővebben…

FA Kupa – Harmincöt év után ismét trófeát nyert a Manchester City
A Manchester City nyerte az angol labdarúgó FA Kupát, miután a szombati, londoni döntőben Yaya Toure 74. percben szerzett góljával legyőzte a Stoke City együttesét.

Bővebben…

Egy fordulóval a zárás előtt megnyerte az angol labdarúgó-bajnokságot a Manchester United csapata, amely a 37. kör szombati játéknapján 1-1-es döntetlent játszott a Blackburn Rovers otthonában.

Bővebben…

A nap további hírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!