Magyar foci

Labdarúgó Magyar Kupa – Fölényes kecskeméti siker

A találkozó 8. percében Alempijevics a jobb szélről remekül ívelt a kapu elé, Tököli 8 méteres fejese után a labda a felső lécről a gólvonal elé pattant, majd Tököli ismételhetett, ezúttal sikerrel járt 1-0. A 10. percben Tököli kapott labdát a 16-oson belül, egy csel után a kapu előtt üresen érkező Vujovics elé passzolt, aki 8 méterről jobbal a bal alsó sarokba lőtt 2-0. A 22. percben tovább növelte előnyét a haza csapat: Bori remekül futott el a jobb oldalon, a 16-os sarkáról középre adott, Tököli átlépte a labdát, ami így Vujovics elé került, aki egy csel után, jobbal, 15 méterről a bal alsó sarokba lőtt 3-0. A KTE a 41. percben, már a továbbjutást is eldöntötte, ugyanis Szavics 20 méterről, jobbal a jobb felső sarokba lőtt, ezzel 4-0.

A második félidő elején Lukács baloldali szöglete után László fejelt közelről a hazai kapuba 6 méterről. A labda a kapufa érintésével vágódott a gólvonal mögé 4-1. A 49. percben Foxi lőtt kapura 20 méterről, a labda megpattant Fehéren, és az elvetődő Molnár mellett a kapu közepébe gurult. 5-1.

KTE-Ereco – BFC Siófok 5-1 (4-0)
KTE-Ereco: Ribánszki – Gyagya, Radanovic, Balogh B., Mohl – Alempijevics, Szavics (Ebala 72.), Bori – Litsingi, Tököli (Foxi, 46.), Vujovics (Bertus 64.)
Siófok: Molnár P. – Mogyorósi (Pécseli, 46.), Fehér Zs., László A., Márton D.– Melczer, Lukács T., Ludánszki, Katona A. (Horváth A., 46.) – Délczeg, Csordás (Marozsán 64.)
Gólszerző: Tököli (8.), Vujovics (10., 23.), Szavics (41.), Fehér Zs. (49. – öngól), ill. Márton D. (46.)

forrás: kecskemetite.hu