Kézilabda

Küzdelmes mérkőzés, Fradi vezetés a Dortmund ellen

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének záró fordulójában a Ferencváros hazai pályán fogadta a német bajnok Borussia Dortmundot. Elek Gábor csapatában nem volt újabb hiányzó az eddigieken, így teljes kerettel készülhetett a BVB ellen.

A találkozó egyperces gyászszünettel kezdődött, a nemrég elhunyt Fenyvesi Máté labdarúgó emlékére.

A mérkőzést nagyon rosszul kezdte a Ferencváros, öt perc után 2-0-ra vezetett a Dortmund.

Elek Gábor csapata ezt követően belelendült a mérkőzésbe, Grbic góljával 4-4 volt az állás.

Negyedóra elteltével Malestein büntetőt hibázott, így továbbra is döntetlen volt az állás. (6-6)

Ezt követően hosszú percekig nem született gól. Ezt Stolle törte meg, így kilenc perccel a vége előtt 7-6 volt a Fradinak az állás.

Egy perccel később Kovács Anett is betalált, így két góllal vezetett a Fradi. André Fuhr kikérte első idejét. (8-6)

Ezt követően hárommal is ment a Ferencváros, de a Dortmund Grijseels és Van der Hejden góljaival egy találatra felzárkózott, ezért Elek Gábor  időt kért.(10-9)

Az utolsó öt percben továbbra is nagy csatát láthatott a publikum, amely 12-11-es Fradi vezetéssel zárult.

A szünetben Ferencváros-BVB 12-11