Kép forrása: Getty Images

Csaknem két hónap kihagyás után ismét pályára léphet Achraf Hakimi.

Mint arról a Sport365 is beszámolt, Hakimi még november elején a Bayern München elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen szenvedett bokasérülést Luis Díaz belépőjét követően.

A BL-győztes jobbhátvéd felépülése jó ütemben halad: a marokkói válogatott csütörtöki edzésén úgy futott, mintha mi sem történt volna. Hakimi pénteken akár már pályára is léphet a Mali elleni Afrikai Nemzetek Kupája-mérkőzésen.

A PSG bekkje a Comore-szigetek elleni 2–0-s siker során végig a kispadozott, Walid Regragui szövetségi kapitány és stábja nem akart kockáztatni. A csütörtöki tréningen végzett intenzív edzésmunkája ugyanakkor arra utal, Hakimi hamarosan visszatérhet.

A végső döntés ugyanakkor továbbra is Regragui kezében van. A Reuters szerint nem kizárt, hogy Hakimi csak korlátozott szerepet kap. A tét ugyanakkor nagy: Marokkó házigazdaként egy újabb győzelemmel bebiztosíthatja a továbbjutást, Mali viszont fizikális, kellemetlen ellenfélnek ígérkezik.