Térdsérülése után mutatkozott be Paczkowski Veszprémben

A szerb Sabac együttesét verte David Davis gárdája

Góllal mutatkozott be a Telekom Veszprém csapatában a lengyel Pawel Paczkowski a szerb Metaloplastika Sabac elleni győztes hazai meccsen a férfi kézilabda SEHA Liga alapszakaszának keddi játéknapján.

Eredmény:

Telekom Veszprém- Metaloplastika Sabac (szerb) 36-29 (22-14)

A mérkőzés 22. percében először lépett pályára a súlyos térdsérüléséből visszatérő lengyel Pawel Paczkowski, aki két perc múlva góllal mutatkozott be a veszprémi csapatban.
Nem szerepelt a veszprémiek keretében azonban Kentin Mahé, aki még nem épült fel térdsérüléséből.
A mezőny legeredményesebb játékosa a szerb csapatból a 7 gólig jutó Milan Milic volt, a veszprémiek közül Yahia Omar, Dragan Gajic és Andreas Nilsson egyaránt 6-6 gólt lőtt.
A Veszprémnek egy vereség mellett ez volt a hatodik győzelme a regionális nemzetközi sorozat alapszakaszában.

Fotó: Facebook.com/ TelekomVeszprém