Magyar foci

Kondás feltalálta a legjobb gyógyszert – a DVSC-Diósgyőr után

""

A DVSC-TEVA tegnap 2-0-ra legyőzte a Diósgyőrt az NB I 11. fordulójában. Különösen a második félidő volt élvezetes, hiszen számtalan helyzetet láthatott a közönség, főleg a Loki előtt adódtak lehetőségek.

Kondás Elemér, a DVSC-TEVA vezetőedzője: "Nagyon jó mérkőzést játszottunk egy jó ellenfél ellen, mindkét csapat győzelemre játszott, itt is, ott is voltak helyzetek, de nekünk jóval több, így megérdemelten nyertünk. A srácok sokat tettek a sikerért, helyenként kifejezetten jól játszottunk, és rengeteg szép helyzetet kidolgoztunk, a koncentrációval volt egy kis probléma, ám nagyon fontos győzelmet arattunk. Izgalmas kilencven perc után nagyon boldogok vagyunk, hogy megszereztük a három pontot. Jól szórakozott a közönség is, minden megvolt, ami egy jó meccshez kell. Most ezt meg kell ünnepelni, de helyén kell kezelni. Az a célunk, hogy gyűjtögessük a pontokat. Siker sikert szül, a legjobb gyógyszer a győzelem."

Sisa Tibor, a Diósgyőr vezetőedzőjének értékelése: "Megpróbáltuk a háromcsatáros játékot, de az első félidőben nem volt helyzetünk. A második félidőben még nyitottabban kellett játszanunk, abban bíztam, hogy betalálunk. Úgy voltam vele, újítok a csapaton, történjen bármi, vagy lesz 1-1, vagy esetleg nyerünk, de nem így alakult, pedig volt néhány nagy helyzetünk. Nem sikerült betalálnunk, az ellenfélnek azonban igen, úgy érzem, fejlődnünk kell még. Szerintem nagy iramú, színvonalas mérkőzést láthatott a közönség."

A 11. forduló eredményeiről, statisztikáiról, a tabelláról és a góllövőlistáról itt olvaszhatsz!