Egyéb sportok

Kiesett a Fradi a BL-ből, kupagyőztes a Szeged – A nap hírei

""

Jégkorong: Csupán egy gól döntött a New York Rangers javára a Montréal Canadiens ellen az NHL szombati játéknapjának rangadóján, a címvédő Chicago Blackhawks csúnyán, hét gólt kapva szenvedett vereséget Nashville-ben. Bővebben itt!

Vívás: A párbajtőröző Cso Teun Sándor aranyérmet nyert a Pozsonyban rendezett junior vívó Világkupa-versenyen. Bővebben itt!

Atlétika: A jamaicai Usain Bolt, és honfitársa, Shelly-Ann Fraser-Pryce nyerte az év legjobb atlétája díjat a nemzetközi szövetség választásán. Bővebben itt!

Kosárlabda: Elszenvedte első szezonbeli vereségét az NBA-ben szereplő Indiana Pacers kosárlabda csapata a Chicago Bulls otthonában. Bővebben itt!

Labdarúgás: 2014-ben a kormány átvállalja hat budapest futballcsapat tartozását. Bővebben itt!

Labdarúgás: Válogatott játékosai nélkül szerepelve szenvedett vereséget edzőmeccsen az Inter labdarúgócsapata a svájci másodosztályú bajnokság kiesőjelöltje, a Chiasso ellen. Bővebben itt!

Labdarúgás: Elefántcsontpart labdarúgó-válogatottja kijutott a jövő évi brazíliai világbajnokságra, miután a hazai 3-1-es sikert követően 1-1-es döntetlent ért el Szenegálban. Bővebben itt!

Labdarúgás: Szomorú évfordulóhoz érkezett a magyar labdarúgás, ugyanis hét éve a mai napon távozott el az élők sorából a történelem legnagyobb magyar focistája, Puksás Ferenc, a Száguldó Őrnagy. Bővebben itt!

Alpesi síelés: Az összetettben és a szakági pontversenyben is címvédő Marcel Hirscher nyerte a férfi alpesi sí Világkupa-sorozat első műlesikló-versenyét a finnországi Leviben. Bővebben itt!

Vízilabda: Története során hatodik alkalommal nyerte meg a női vízilabda Magyar Kupát a Dunaújvárosi Főiskola csapata, amely a döntőben 10-9 arányban győzte le a ZF Eger gárdáját. Bővebben itt!

Rövidpályás gyorskorcsolya: A női váltó hatodik lett a rövidpályás gyorskorcsolyázók kolomnai olimpiai kvalifikációs világkupájának vasárnapi zárónapján, ezzel pedig – a magyar csapat számításai szerint – kvótát szerzett a szocsi téli olimpiára. Bővebben itt!

Vízilabda: Az utóbbi két fináléhoz hasonlatosan a szegediek sikerét hozta a férfi vízilabda Magyar Kupa idei döntője: a címvédő gárda, akárcsak 2012-ben, most is a Szolnok fölött aratott diadallal lett első. Bővebben itt!

Tenisz: A világranglista 87. helyén álló Babos Tímea december végéig főként Franciaországban készül a 2014-es teniszidényre. Bővebben itt!

Rali: A már világbajnok francia Sébastien Ogier nyerte meg vasárnap a Wales-ralit, az idei vb-sorozat utolsó versenyét. Bővebben itt!

Kézilabda: A Ferencváros nyolc góllal kikapott a montenegrói Buducsnoszt Podgorica otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája B csoportjának hatodik, utolsó fordulójában, így kiesett, és átkerült a KEK nyolcaddöntőjébe. Bővebben itt!

Jégkorong: A Sapa Fehérvár AV19 5-2-re kikapott a szlovén Olimpija Ljubljana otthonában az osztrák jégkorongliga (EBEL) vasárnapi játéknapján. Bővebben itt!

Forma 1: A világbajnok Sebastian Vettel nyerte meg a Formula 1-es Amerikai Nagydíjat a Lotus-os Romain Grosjean és csapattársa, Mark Webber előtt. Bővebben itt!

Tenisz: A cseh válogatott megvédte címét a Davis Kupában, miután 3-2-re legyőzte a házigazda szerbeket a belgrádi döntőben. Bővebben itt!