Kiabálás, fejcsóválás, hadonászás: Ronaldo továbbra sem boldog az araboknál

Cristiano Ronaldo annak reményében igazolt Szaúd-Arábiába, hogy egy új, magasztos sportprojekt arca lehet majd.

Sajnos egyelőre a valóságban nem éppen így alakul a helyzet, ugyanis a klubja, az Al Nassr még a hazai viszonyok között sem tudja vártnak megfelelően dominálni a játékot.

Hétfőn Ronaldóék az Al Wehda ellen léptek pályára a Király kupa elődöntőjében, ahol nagy meglepetésre ismét vereséget szenvedtek.

A mérkőzés félidejében a kamera megörökítette Ronaldo bevonulását, ahol fejét csóválva, majd később hadonászva, ordítozva adott tudomást nemtetszéséről.

Cristiano Ronaldo fumes at his own bench as Al-Nassr go in behind at half-time pic.twitter.com/gC3nzkgTzR

— Sky Sports (@SkySports) April 24, 2023

A második játékrészben hiába kerültek emberelőnybe Ronaldóék, nem tudtak élni vele és búcsúztak a kupától.

"Utálod minden egyes percét igaz?”

„Tönkreteszed az örökséged játékosként!” – üzentek a szurkolók Twitteren a portugálnak.

Annak fényében kifejezetten visszásnak hat a játékos elégedetlensége, hogy kicsivel később, a 82. percben éppen ő volt az, aki 7-8 méterről a keresztlécre bombázta a legjobb esélyüket az egyenlítésre.