Szombati sport: sorsdöntő mérkőzés vár női kéziseinkre

A magyarok Szerbiával találkoznak az olimpiai pótselejtezőn.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
Tottenham–Southampton – elhalasztva
21.00: Brighton–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.15: Bournemouth (II)–Southampton (Tv: Spíler1)
18.30: Everton–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
13.00: Metz–Rennes (Tv: Digi Sport1)
17.00: Nice–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
15.30: Bayern München–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)
15.30: Frankfurt–Union Berlin
15.30: Köln–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15.30: Werder Bremen–Wolfsburg
18.30: Schalke 04–Mönchengladbach (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
13.00: Hamburg–Heidenheim (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
15.00: Crotone–Bologna (Tv: Digi Sport1)
18.00: Spezia–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.45: Inter–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
14.00: Athletic Bilbao–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Valladolid–Sevilla (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa, Lenzerheide
9.00 és 12.00: férfi óriás-műlesiklás
10.30 és 13.30: női műlesiklás

EVEZÉS
Válogató, Szeged

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ELŐDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
14.10: DEAC–Corona Brasov Wolves (romániai
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom

KÉZILABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐ
2. CSOPORT (GYŐR)
2. FORDULÓ
17.30: Magyarország–Szerbia (Tv: M4 Sport)
20.30: Oroszország–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)

FÉRFI NB I

18.00: Grundfos Tatabánya KC–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Csurgói KK–Dabasi KC VSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Kaposvári KK–OSE Lions
18.00: Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: PVSK-Veolia–Zalakerámia ZTE KK

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.00: LV Sport Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika

NŐI EXTRALIGA
AZ 5–8. HELYÉRT
1. MÉRKŐZÉS
19.00: MTK Budapest–Szent Benedek RA, Illyés-Aramis Sportcsarnok

TENISZ
ATP: Dubaj, Acapulco, WTA: Szentpétervár

TORNA
Női csapatbajnokság, 1. forduló, Központi Tornacsarnok 10.00

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
22. FORDULÓ
18.00: Metalcom Szentes–OSC

Borítókép: GettyImages

Videók