Érik a meglepetés Vácon. Háromgólos különbség a félidőben

Bátran játszik Szilágyi Zoltán csapata az első félidőben.

A női kézilaba Magyar Kupa legjobb nyolc közé jutásáért vívott rangadóján a Vác az Érddel találkozott.

A találkozó esélyese az Érd, ráadásul még döntetlen esetén is Szabó Edina lányai jutnak tovább.

A mérkőzés a váciak  számára indult jobban Radosavljevic góljával 4-2-re vezettek már Szilágyi Zoltán tanítványai.

Ám öt perccel később Király Réka góljával az Érd egyenlíteni tudott (6-6)

11:50-nél állt az óra, akkor, amikor Király Réka újabb góljával először vezetett az Érd, így Szilágyi Zoltán kikérte első idejét.

Ez jót tett a váciaknak Hámori Konszuéla góljával, már 9-7-re a váciaknál volt az előny.

A 18. percben Kácsor Gréta második góljánál Szabó Edina kért időt. (10-8)

Öt perccel a félidő vége előtt Szonja Radosavljevic lőtt gyorsindítás gólt, amivel továbbra is tartja a kétgólos előnyét  a Vác (13-11)

Kuczora már a negyedik gólját lőtte a félidő előtt így hárommal mentek már a váciak a szünet előtt négy perccel. (14-11)

A félidőben még egy gyors gólváltás volt Kuczora góljára Tóth Gabriella válaszolt.

A félidőben Vác-Érd 16-13

Sport365.hu - Csoda Vácon! Kiesett az Érd

A női kézilaba Magyar Kupa legjobb nyolc közé jutásáért vívott rangadóján a Vác az Érddel találkozott. A találkozó esélyese az Érd, ráadásul még döntetlen esetén is Szabó Edina lányai jutnak tovább. A mérkőzés a váciak számára indult jobban Radosavljevic góljával 4-2-re vezettek már Szilágyi Zoltán tanítványai.

Borítókép:Sport365.hu