Szerdai sport: Dánia–Magyarország

Jönnek a férfi kézilabda-vb negyeddöntői. Foci, tenisz és kosárlabda is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30: Mainz–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
20.30: Augsburg–Mönchengladbach
20.30: Freiburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Arena4)
20.30: Bayer Leverkusen–Bochum
20.30: Werder Bremen–Union Berlin

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00: Nottingham Forest–Manchester United (Tv: Match4)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00: Barcelona–Real Sociedad (Tv: Sport1)
22.00: Osasuna–Sevilla (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 13.30: női óriás-műlesiklás, Kronplatz (Tv: Eurosport1)
17.45 és 20.45: férfi óriás-műlesiklás, Schladming (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
19.45: Asiago (olasz)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG
NEGYEDDÖNTŐ
18.00: Dánia–MAGYARORSZÁG, Stockholm (Tv: M4 Sport) 
18.00: Norvégia–Spanyolország, Gdansk
20.30: Franciaország–Németország, Gdansk
20.30: Svédország–Egyiptom, Stockholm
ALSÓHÁZI HELYOSZTÓK (Plock)
13.00: a 31. helyért, Uruguay–Algéria
15.30: a 27. helyért, Marokkó–Szaúd-Arábia
18.00: a 29. helyért, Dél-Korea–Észak-.Macedónia
20.30: a 25. helyért, Chile–Tunézia

NŐI NB I
18.00: MTK Budapest–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30: Olympiakosz (görög)–Atomerőmű KSC Szekszárd
B-CSOPORT
18.00: Sopron Basket–Girona (spanyol)

FÉRFI NB I
18.00: HÜBNER Nyíregyháza BS–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

MŰKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Espoo
12.15: páros rövidprogram (Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei)
16.35: férfi rövidprogram (Vlasenko Aleksandr)

RÖPLABDA
Férfi Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés
19.00: Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
Női Közép-európai Liga, alapszakasz, 5. forduló
18.00: Swietelsky-Békéscsaba–OK Calcit Kamnik (szlovén), Maribor

TENISZ
Csütörtök, 3.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
19.30: Genesys OSC Újbuda–Jug Dubrovnik (horvát)
20.45: FTC-Telekom Waterpolo–Novi Beograd (szerb)

FÉRFI EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.30: A-Híd VasasPlaket–VK Sabac (szerb)
19.00: Szolnoki Dózsa–Trieste Pallanuoto (olasz)

Borítókép: GettyImages

Videók