Csütörtöki sport: Jön a magyar kézilabda rangadó

A Mol-Pick Szeged a Telekom Veszprémet fogadja.


FUTBALLPROGRAM

LABDARÚGÁS
19.00: FIFA-gála, Zürich 

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
19.00: Aston Villa–Burnley (Tv: Digi Sport1)
21.00: Sheffield United–Manchester United (Tv: Digi Sport1) 

OLASZ SERIE A
20.45: Roma–Torino (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL KUPA
1. FORDULÓ
19.00: Anaitasuna (IV.)–Getafe (Tv: Sport2)
21.00: Llanera (IV.)–Celta Vigo (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
14. FORDULÓ
16.30: Sepsi OSK–Arad 

SZERB SZUPERLIGA
19. FORDULÓ
13.00: Indija–Topolyai SC 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
15. FORDULÓ
Péntek, 2.15: Las Vegas Raiders–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)

BIATLON
14.05: világkupa, Ausztria (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EGYÉNI VILÁGKUPA, BELGRÁD
11.00: szabadfogás, selejtezők, 61, 65, 79, 86, 97 kg
16.45: elődöntők
18.00: szabadfogás, döntők 57, 70, 74, 92, 125 kg

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, 3. NAP
13.00: délutáni szakasz (Tv: Sport1)
1. FORDULÓ
Madars Razma (lett)–Szuzuki Toru (japán)
Mike De Decker (belga)Sodzsi –Edward (japán)
Ryan Murray (skót)–Lourence Ilagan (fülöp-szigeteki)
2. FORDULÓ
Daryl Gurney (északír)–William O'Connor (ír)/Niels Zonneveld (holland)
19.00: esti szakasz
1. FORDULÓ
Luke Woodhouse (angol)–Jamie Lewis (walesi)
Ron Meulenkamp (holland)–Boris Krcmar (horvát)
Ryan Searle (angol)–Danny Lauby (amerika)
2. FORDULÓ
José de Sousa (portugál, 14.)–Ross Smith (angol)/David Evans (angol)

HÓDESZKA
13.30: világkupa, Carezza (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICEHL), ALAPSZAKASZ
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.30: Dabasi KC VSE–Csurgói KK
19.00: Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT
4. FORDULÓ
14.30: Sopron Basket–Galatasaray (török) (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Fatum Nyíregyháza–Szent Benedek RA

SZNÚKER
13.55 és 19.55: World Grand Prix (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TORNA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, MERSIN
12.45: selejtezők

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1–3. FORDULÓ (BUDAPEST)
14.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)
16.30: FTC-Telekom Waterpolo–Waspo Hannover (német)
19.00: Brescia (olasz)–Barceloneta (spanyol)

Borítókép: GettyImages

Videók