Szerdai sport: a Pick Szeged a PPD Zagrebet fogadja

Foci, kosárlabda és tenisz is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00: Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) 

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00: Diósgyőri VTK II–Békéscsaba II
16.00: BKV Előre–Füzesgyarmat
16.00: Debreceni EAC–Kisvárda II
16.00: Hidasnémeti–Hajdúszoboszló
16.00: Jászberényi FC–Eger SE
16.00: Putnok VSE–Tiszaújváros
16.00: SBTC–Tiszafüred
16.00: Sényő–Debreceni VSC II
16.00: Tállya–Újpest II
16.00: Törökszentmiklós–Kazincbarcika

KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Cegléd–Ferencvárosi TC II
16.00: Dunaújváros PASE–Honvéd FC II
16.00: FC Dabas–Monor
16.00: Hódmezővásárhely–Balassagyarmat
16.00: Iváncsa–Dabas-Gyón
16.00: Kozármisleny–Gerjen
16.00: Mohács–ESMTK
16.00: MTK II–Paks II
16.00: Rákosmenti KSK–Vác
16.00: Szekszárdi UFC–Makói FC

NYUGATI CSOPORT
13.00: Kelen SC–Veszprém FC
16.00: Andráshida–Komáromi VSE
16.00: Balatonfüred–Kaposvár
16.00: Gárdony–Zalaegerszeg II
16.00: Gyirmót II–Bicske
16.00: Győri ETO II–Érd
16.00: Mosonmagyaróvári TE–Puskás Akadémia II
16.00: Tatabánya–BVSC-Zugló
17.00: Pápa–Nagykanizsa
18.00: SC Sopron–Mol Fehérvár FC II

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.30: Brighton–Swansea
20.45: Arsenal–Wimbledon
20.45: Chelsea–Aston Villa (Tv: Digi Sport3)
20.45: Manchester United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
20.45: Millwall–Leicester City
20.45: Wolverhampton–Tottenham

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00: Lille–Reims
19.00: Monaco–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
19.00: Montpellier–Bordeaux
19.00: Nantes–Brest
19.00: Rennes–Clermont
21.00: Angers–Olympique Marseille
21.00: Lens–Strasbourg
21.00: Lorient–Nice
21.00: Lyon–Troyes
21.00: Metz–PSG (Tv: Digi Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
18.30: Salernitana–Hellas Verona
18.30: Spezia–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Venezia (Tv: Sport2)
20.45: Cagliari–Empoli

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
19.30: Espanyol–Alavés
19.30: Sevilla–Valencia (Tv: Spíler2)
22.00: Real Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2)
22.00: Villarreal–Elche

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Pick Szeged–PPD Zagreb (Tv: Sport1) 
21.00: THW Kiel (német)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)

NŐI NB I
18.00: Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA-SELEJTEZŐ
A-CSOPORT (Sepsiszentgyörgy)
2. FORDULÓ
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Sepsi SIC (romániai)

FÉRFI NB I
17.30: Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Kaposvári KK
18.00: DEAC-Tungsram–Hübner Nyíregyháza BS
18.00: Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olajbányász–Naturtex-SZTE-Szedeák
19.00: Sopron KC–MVM-OSE Lions

TENISZ
ATP-TORNA
Nur-Szultan, Metz

WTA-TORNA
12.00: Ostrava (Tv: Digi Sport1)

Borítókép: Getty images

Videók