Nem bírtak el egymással 60 perc után, jöhet a hosszabbítás

A szünetben vezetett a Brest Bretagne, de a második félidőre összeállt a védekezés, és Solberg védéseinek köszönhetően vezettek a Rába-partiak, de mégsem tudtak nyerni a rendes játékidőben.

A női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének első elődöntőjében a BL-címvédő győri Audi ETO KC az újdonsült francia bajnok Brest Bretagne ellen lépett pályára.

A csoportkörben két döntetlent játszott ez a két csapat, így izgalmas mérkőzésre volt kilátás.

A mérkőzést Ambros Martin csapata kezdte jobban, Fodor góljával a győriek kerültek előnybe, de Gros és Jaukovic góljaival öt perc után a francia bajnoknál volt az előny. (1-2)

A csata a várakozásoknak megfelelően kiegyenlített játékot hozott, 10 perc után Kristiansen góljaival a Győr volt előnyben. (4-3)

Negyedóra után Gros már a harmadik gólját lőtte, amivel a franciák vették át a vezetést. (4-5)

Pop Lazic találatával már 7-4-re vezetett a Brest Bretagne, így Ambros Martin kikérte első idejét. (4-7)

Az időkérés után Pop Lazic az üres kapuba talált be. Tíz perccel az első félidő vége előtt már néggyel vezettek a franciák. (4-8)

Öt perccel az első félidő vége előtt 3 volt a különbség a két csapat között. Gullden lőtt gólt büntetőből. (7-10)

Négy perccel a vége előtt időt kért a francia edző is, Lauren Bezeau. (7-10)

Az utolsó pillanatban Lasosurce lövését védte óriási bravúrral Leynaud.

A második félidőt a Győr emberelőnnyel, és Amorim góllal kezdte, és a kapuban Silje Solberg védett. (9-11)

A 35. percben Jaukovicsot állították ki 2 percre, az első támadásból Fodor átejtette Darleux-t. (10-12)

A mérkőzés utolsó harmadára érve Amorim találatával -3 gól volt, sajnos oda. (12-15)

Egy 4-0-s sorozat végén egyenlített a Győr, Lauren Bezeau kikérte második idejét is. (15-15)

Az időkérés után Görbicz Anita szerezte az első találatot, amivel 4-3 után először vezetett a Győr. (16-15)

Tíz perccel a rendes játékidő vége előtt a két gólos vezetésért támadhatott a Győr. (16-15)

Jaukovic több mint tíz perc után lőtt gólt, nyolc perccel a vége előtt egy góllal vezetett a Győr, Ambros Martin időt kért másodszor. (17-16)

Öt perccel a rendes játékidő vége előtt az egyenlítésért támadhatott a francia csapat. (18-17)

Az utolsó percben Ambros Martin kikérte harmadik, egyben utolsó idejét is. 20-19-re vezetett a Győr.

Amorim labdát lopott és büntetőhöz jutott a Győr, amelyet Toft kivédett. Időt kért a francia edző.

Az utolsó támadásból Pop Lazic egyenlített így következett a hosszabbítás. (20-20)

Borítókép: Illyés Tibor/MTI

Sport365.hu - Egy félidő után hátrányban a Győr

A női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének első elődöntőjében a BL-címvédő győri Audi ETO KC az újdonsült francia bajnok Brest Bretagne ellen lépett pályára. A csoportkörben két döntetlent játszott ez a két csapat, így izgalmas mérkőzésre volt kilátás.