Hatgólos hátrányban a Ferencváros az első félidőben

Összesítésben 9 góllal áll jobban a Buducnoszt.

A női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Ferencváros és a Buducnoszt Podgorica találkozott egymás ellen.

A mérkőzésről hiányzott koronavírus-fertőzés miatt a zöld-fehérek vezetőedzője Elek Gábor, visszatért a keretbe Schatzl Nadine, Háfra Noémi és Csiszár-Szekeres Klára.

Az első mérkőzésen 22-19-re nyert a montenegrói csapat. Aki ebből a párharcból továbbjut, az az ötszörös Bajnokok Ligája győztes Győri Audi Eto KC együttesével találkozik.

A mérkőzés nagyon rosszul indult a zöld-fehérek számára, hiszen 5 perc után 1-3 volt az állás.

A tizedik percre a Ferencváros Márton Gréta és Malestein góljaival döntetlen volt az állás. (5-5)

Döntetlen állásról a montenegróiak mozdultak el előbb, Radicevic góljai után 5-8-at mutatott az eredményjelző.

Egy újabb Radicevic gól után jött az időkérés a zöld-fehérektől. (5-9)

A Ferencváros gólcsendjét Tóth Nikolett törte meg, 3 gólra jöttek fel a zöld-fehérek. (6-9)

A mérkőzésen állandósult a különbség, nem szüntek a Ferencváros gondjai, Malestein hétméterest, míg Tóth ziccert hagyott ki. (7-10)

A félidő vége is a montenegróiaké volt, Radieviccel és Ramusoviccsal nem tudott a magyar csapat mit kezdeni.

A félidőben Ferencváros-Buducnoszt 9-15

Borítókép: Facebook.com/ FTC Kézilabda