Egy félidő után hátrányban a Győr

Három góllal vezet a francia bajnok Brest a szünetben.

A női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének első elődöntőjében a BL-címvédő győri Audi ETO KC az újdonsült francia bajnok Brest Bretagne ellen lépett pályára.

A csoportkörben két döntetlent játszott ez a két csapat, így izgalmas mérkőzésre volt kilátás.

A mérkőzést Ambros Martin csapata kezdte jobban, Fodor góljával a győriek kerültek előnybe, de Gros és Jaukovic góljaival öt perc után a francia bajnoknál volt az előny. (1-2)

A csata a várakozásoknak megfelelően kiegyenlített játékot hozott, 10 perc után Kristiansen góljaival a Győr volt előnyben. (4-3)

Negyedóra után Gros már a harmadik gólját lőtte, amivel a franciák vették át a vezetést. (4-5)

Pop Lazic találatával már 7-4-re vezetett a Brest Bretagne, így Ambros Martin kikérte első idejét. (4-7)

Az időkérés után Pop Lazic az üres kapuba talált be. Tíz perccel az első félidő vége előtt már néggyel vezettek a franciák. (4-8)

Öt perccel az első félidő vége előtt 3 volt a különbség a két csapat között. Gullden lőtt gólt büntetőből. (7-10)

Négy perccel a vége előtt időt kért a francia edző is, Lauren Bezeau. (7-10)

Az utolsó pillanatban Lasosurce lövését védte óriási bravúrral Leynaud.

Borítókép: Facebook.com/ Győri Audi Eto KC