Két Chevy az élen, de mögöttük sorakoznak a Toyoták

Carl Edwards (Roush Fenway Racing, Ford) és Jimmie Johnson (Hendrick Motorsports, Chevrolet) számára is rosszul alakult a Goody’s Fast Pain Relief 500 elnevezésű verseny időmérőedzése. A pontversenyben jelenleg élen álló Ford versenyző csak a 23. helyről várja a repülőrajtot, míg az ötszörös NASCAR Sprint kupa bajnok Johnson a 17. időt autózta. A két versenyzőhöz hasonlóan rossz időt ment, még a pontverseny harmadik helyén álló Kurt Busch (Penske Racing, Dodge), aki 20. lett.

A tegnapi edzést az a Jamie McMurray (Earnhardt Ganassi Racing, Chevrolet) nyerte meg, aki mostani szezonban, eddig szenvedett. Jelen pillanatban az összetett 28. helyén áll. A tegnapi nap gazi győztese Ryan Newman (Stewart Haas Racing) lehet, ugyanis a pontverseny második helyén áll, míg Edwards a mezőny végéről rajtol, majd ma este, így átveheti a vezetést az pontversenyben.

A két Chevy mögül három Toyota rajtol, majd. Kasey Kahne (Red Bull Racing Team), Joey Logano (Joe Gibbs Racing) és Denny Hamlin (Joe Gibbs Racing). Amennyiben nem jön közbe semmi (tavaly a heves esőzés miatt vasárnapról hétfőre csúsztatták át és 508 kört kellett megtenni.), akkor a Martinsville-i verseny 500 körös lesz.