Két 11-esből nyert 1-0-ra a Diósgyőr a Bőcs ellen

Bőcs Sport Kft. – Diósgyőri VTK 0-1 (0-0)

Mezőkövesd, 1500 néző, vezette: Szabó Zs. (Berettyán, Márton)
Bőcs Sport: Giák – Bokros, Sipos, Molnár Zs., Ur – Mbei, Konate, Bakos,Nyírcsák – Urbin, Paulo.Vezetőedző: Tóth László.
Diósgyőri VTK: Rados – Vadász, Gal, Rakovic, Gohér – Dobos, Abdouraman, Lippai, Arze – Bacsa, Granát.Vezetőedző: Benczés Miklós.
Csere: Sipos helyett Manulucci az 56., Arze helyett Bogáti a 65., Bacsa helyett Szabó P., a 85., Bakos helyett Ondó a 85., Granát helyett Nagy T. a 92. percben
Sárga lap: Bakos a 39., Arze az 53., Nyírcsák az 55., Dobos a 66., Granát a 71., Abdouraman a 83., Ur a 91. percben
Kiállítva: Nyírcsák a 75. percben
Gólszerző: Granát (0-1, 11-esből) a 70. percben

47. perc: Lippai bal oldali szöglete után gal került a földre, a vendégjátékosok reklamálása közepette Szabó Zsolt tizenegyest ítélt. A büntetőt Lippai végezte el, de lapos nem túl erős és nem is a sarokra tartó lövését Giák hárította.
70. perc: Lippai tört be a tizenhatoson bvelülre a jobb oldalon, egy bőcsi védő mellett elesett, a játékvezető újabb tizenegyest ítélt. A büntetőt Granát vágta a jobb alsó sarokba, 0-1.
75. perc: Nyírcsák vágta fel Galt, amiért sárga lapot kapott, és mivel már volt neki egy ilyen, így a pirosat is megkapta, 10 főre fogyatkozott a Bőcs.

Tóth László (Bőcs Sport):
– Úgy érzem, pontot érdemeltünk volna ezen az alacsony színvonalú meccsen, amelyen kizárólag a szurkolók hangorkánja miatt érezhettük úgy, hogy futballmeccsen vagyunk.
Benczés Miklós (DVTK): – Nem volt könnyű mérkőzés, de csak sikerült nyernünk! Az előző fordulókban jól teljesítő középpályás sorunk ezúttal több hibával játszott.

(forrás: boon.hu, fotó: dvtk.eu)