""

Labdarúgás: Az olasz élvonalbeli Genoa labdarúgócsapatának egyik edzőjét pénteken rajtakapták, hogy a városi rivális Sampdoria tréningjén kémkedik. Bővebben itt!

Triatlon-vb: Vanek Margit a huszadik helyen zárta szombaton a triatlonos világbajnoki sorozat londoni döntőjét, ezzel összetettben a 63. helyen végzett. Bővebben itt!

Bundabotrány: Beismerte bűnösségét egy volt szlovák válogatott labdarúgó abban a bundaügyben, amellyel kapcsolatban a cseh és a szlovák rendőrség szerdán és csütörtökön összesen 19 embert vett őrizetbe. Bővebben itt!

Sportlövészet: A kormány csaknem 479 millió forintos központi költségvetési forrást nyújt 2014 júniusáig a Magyar Sportlövők Szövetségének (MSSZ) – tájékoztatta az MSSZ az MTI-t. Bővebben itt!

Universiade: A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) benyújtotta pályázatát a 2019-es, XXX. nyári Universiade budapesti megrendezésére. Bővebben itt!

Tenisz: Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedovával az oldalán megnyerte a Taskentben rendezett, 235 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna páros versenyét. Bővebben itt!

Röplabda: A Dunaferr három játszmában nyert a vendég SZESE ellen a férfi röplabda NB I szombati játéknapján. Bővebben itt!

Vízilabda: Egygólos előnyre tett szert a vasárnapi visszavágóra az Eger a Szeged ellen a férfi vízilabda Magyar Kupa legrangosabb szombati negyeddöntős párharcában. Bővebben itt!

Kerékpár: Továbbra is a veterán amerikai Christopher Horner vezet összetettben a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körversenyen, melyen a 20., utolsó előtti szakaszt a francia Kenny Elissonde nyerte. Bővebben itt!