Kegyelmet kapott a Barca, megvan a Fradi-stadion üzemeltetője – A nap hírei
Labdarúgás: Az Atlético Madrid hazai pályán gól nélküli döntetlent ért el a Chelsea ellen a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén. A madridiak vezetőedzője, Diego Simeone sajnálja, hogy nem sikerült betalálniuk. Bővebben itt!
Labdarúgás: José Mourinho, a Chelsea menedzsere elérte azt, amit akart: nem kapott ki csapata kedd este a Vicente Calderónban az Atlético Madridtól a Bajnokok Ligája-elődöntő első mérkőzésén. A portugál szakember elégedett játékosai teljesítményével. Bővebben itt!
Jégkorong: A magyar válogatott 2-0-ra kikapott az olimpiai hetedik szlovén csapattól a dél-koreai Gojangban zajló divízió I/A osztályos jégkorong-világbajnokság szerdai, harmadik fordulójában. Bővebben itt!
Jégkorong: Elsőként a Montreal Canadiens jutott be az NHL rájátszásának főcsoport-elődöntőjébe. Bővebben itt!
Kosárlabda: A Chicago Bulls elveszítette második hazai mérkőzését is a Washington Wizards ellen az NBA rájátszásában. Bővebben itt!
Tenisz: Babos Tímea könnyed győzelemmel kezdte meg szereplését szerdán az 50 ezer dollár összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán. Bővebben itt!
Labdarúgás: A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) szerdán felfüggesztette az FC Barcelona két átigazolási időszakból történt kizárását az eredeti döntés ellen benyújtott fellebbezéssel kapcsolatos eljárás végéig. Bővebben itt!
Labdarúgás: Európa egyik legnagyobb médiakonszernje, a Lagardere Group magyarországi leányvállalata, a LUSS Kft. lesz az FTC új stadionjának üzemeltetője. Bővebben itt!
Labdarúgás: Az 1. FC Nürnberg a gyenge eredmények miatt elbocsátotta holland vezetőedzőjét, Gertjan Verbeeket, aki így mindössze hat hónapig irányíthatta az együttest. Bővebben itt!