Joó Abigél aranyat szerzett, meghalt egy motorversenyző Moszkvában – A nap hírei

""

NBA: Egy szombati árverésen összesen 433 531 dollárért (97,5 millió forint) kelt el az NBA egyik legnagyobb sztárjának, Kobe Bryantnek hat ereklyéje. Bővebben itt!

Küzdősport: Promóterként, menedzserként tér vissza az ökölvívás világába Mike Tyson, korábbi nehézsúlyú világbajnok. Bővebben itt!

Autó-motor: Halálos balesetet szenvedett egy olasz versenyző vasárnap a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság supersport kategóriájának moszkvai futamán. Bővebben itt!

Vizes vb: Az olimpiai bajnok amerikai női vízilabda-válogatott vasárnap négy góllal nyert a görög csapat ellen a barcelonai vizes világbajnokságon. Bővebben itt!

Tenisz: A világelső amerikai Serena Williams nyerte meg a 235 ezer dollár (53 millió forint) összdíjazású svédországi salakpályás női tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben magabiztosan verte a hazai közönség előtt szereplő Johanna Larssont. Bővebben itt!

Asztalitenisz: A Lakatos Tamás, Szudi Ádám kettős aranyérmet szerzett a csehországi Ostravában rendezett ifjúsági és serdülő asztalitenisz Európa-bajnokság férfi páros küzdelmeiben. Bővebben itt!

Dopping: Sebastian Coe, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) alelnöke szerint vissza kellene állítani, hogy az először doppingvétségen ért sportolókat négy évre tiltják el, ugyanis a mostani, kétéves büntetésnek nincs elrettentő ereje. Bővebben itt!

Küzdősport: Joó Abigél aranyérmet nyert vasárnap a cselgáncs Világkupa-sorozat 150 ezer dollár összdíjazású, moszkvai Grand Slam-versenyén a 78 kilogrammos súlycsoportban. Bővebben itt!

Kerékpár: Lovassy Krisztián nyerte a kerékpáros Central European Tour vasárnapi versenyét, amelyet a Budapest Nagydíjért rendeztek. Bővebben itt!