Érdekes, hogy a keddi első meccsen csak büntetőkkel tudott nyerni a Volán.

Sapa Fehérvár AV19-Miskolci Jegesmedvék 9-1 (1-0, 3-1, 5-0)
Fehérvár: HETÉNYI Z. – Jobb, Ackeström, Palkovics, JOHANSSON, Mihály Á. – Horváth A., Tokaji, Sofron, Vas M., LADÁNYI – Maklári, Varga A., BENK, Fekete D., Kovács Cs. – Tóth A., Hajós, Kiss D. Edző: Kevin Primeau
Miskolc: Budai K. (Gyenes) – Gőz, Waddell, Rafaj, Dubek, Saluga – Urbán, Láda B., Szilágyi, Bartzen, Bonar – Budai R., Láda P. , Kis A., Sijka, Korpos. Edző: Bob Dever
Kiállítások: 12, ill. 14 perc
Gólok: 6:28: Johansson (Palkovics, Tokaji, 1–0). 24:58: Kovács Cs. (Fekete D., Benk, 2–0). 28:51: Palkovics (Johansson, Ackeström – emberelőny, 3–0). 31:13: Dubek (Saluga, 3–1). 34:14: Vas M. (Sofron, Ladányi, 4–1). 41:21: Ladányi (büntető, 5–1). 44:00: Mihály Á. (Maklári, 6–1). 44:37: Sofron (Ladányi, Tokaji, 7–1). 45:24: Kovács Cs. (Fekete D., Benk, 8–1). 49:13: Tóth A. (Johansson – emberhátrány, 9–1)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 a Fehérvár javára. A harmadik meccset pénteken rendezik Miskolcon.