A Fehérvár hosszabbításban kapott ki, hazai pályán

Hiába egyenlített Hári a ráadás a Dornbirné volt.

A Fehérvár hosszabbításban 5-4-re kikapott otthon a Dornbirntól az osztrák jégkorongliga pénteki játéknapján.

Bátran és gólerősen kezdett a hazai együttes, amely a 6. perc közepén már háromgólos előnyhöz jutott. A folytatás azonban máshogy alakult: a vendégek a 34. percben szépítettek, majd a harmadik harmad elején öt perc sem kellett nekik három újabb találathoz, amellyel már fordítottak.

Támadtak a fehérváriak az egyenlítésért, amely az 58. percben Hári János góljával jött össze. A ráadás negyedik percében viszont ismét a vendégek voltak eredményesek.

A Fehérvár negyedik fellépésén harmadszor maradt alul, de ezúttal - ellentétben a két korábbi vereséggel - pontot szerzett. A Dornbirn ötödik mérkőzésén másodszor győzött.

Osztrák liga (ICE), alapszakasz (a liga honlapja alapján):

Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs 4-5 (3-0, 0-1, 1-3, 0-1) - hosszabbítás után

a fehérváriak gólszerzői: Kahkonen (4.), Mihály Á. (5.), Petan (6.), Hári J. (58.)

Borítókép: Facebook.com/ Hydro Fehérvár Av19