Kézilabda

Izgalmas mérkőzésen, egygólos szegedi vezetés

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában az első fordulóból elhalasztott mérkőzésén a Mol-Pick Szeged a PSG ellen lépett pályára.

A mérkőzés a Szeged számára indult jobban öt perc után 3-1-re vezettek a csongrádiak. Bombac, Bánhidi és Stepancic találatára Nahi válaszolt.

Tíz perc után Juan Carlos Pastor csapata tartotta a két gólos előnyt, Mikler bravúrjainak is köszönhetően. (6-4)

Negyedóra után Källman harmadik góljával már 9-5-re vezetett a Mol-Pick Szeged.

A 20. percben a +5-ért támadhatott a Szeged, de egy eladott labda után a franciák Nahi, valamint Hansen találataival 2-re jöttek fel a párizsiak. (11-9)

A 22. percben már egyenlő volt az állás, Juan Carlos Pastor ki is kérte első idejét. (11-11)

Az időkérés jót tett a csongrádiaknak, Stepancic két és Sostaric egy találatára, Mikkel Hansen góljaival reagált a PSG. (14-13)

Az utolsó öt percben állandósult az egy két gólos különbség, a félidő végén 17-16 volt az állás a szegedieknek, akik sérülés miatt lehet, hogy elveszítették a négy gólt szerző Luka Stepancicot.

A félidőben Mol-Pick Szeged-PSG 17-16

Borítókép: Facebook.com/ Mol Pick Szeged