Immobile támad az olaszoknál, Chalhanoglou kezd a törököknél
A 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság nyitómérkőzésén, Törökország és a kontinenstorna előtt leghosszabb ideje veretlen Olaszország egymás ellen lép pályára.
Mindkét válogatott 2016 után van ismét világeseményen, így izgalmas mérkőzésre lehet készülni. Roberto Mancini együttese kiváló formában van, azonban a félholdasoknak az a Senol Günes a szövetségi kapitánya, akivel a török válogatott 2002-ben vb-bronzérmes lett.
A mérkőzésen az olaszok 4-3-3-mal, míg a törökök 4-1-4-1-es felállással kezdik meg a kontinenstornát. Az A csoport másik két tagja, Wales és Svájc holnap lép pályára délután 3 órakor.
A mérkőzés, és ezzel a kontinenstrona 9 órakor kezdődik a holland Danny Makkelie sípjelére. A nyitóünnepségen a híres olasz zenész Andrea Bocelli lép majd fel.
Borítókép: GettyImages