Ibrahimovic mellett nem veszíthetnek a csapattársak

Zlatan Ibrahimovic visszatérése óta nem veszített mérközést az AC Milan. Az elmúlt hat mérkőzésükből ötöt megnyertek és egyszer döntetlenre végeztek.

Ibra január 6-án egy Sampdoria elleni bajnokik húzta magára újra a Milan mezét. Azon a mérkőzésen nem született gól, de az azóta lejátszott öt meccsükből – amiben négy bajnoki és egy kupameccs volt – mindet megnyerték.

Úgy látszik Zlatan Ibrahimovic mellett a játékostársak nem mernek veszíteni.

Pedig Ibrahimovic még nem is lendült igazán formába. Két gólja van eddig, egyet a Cagliari ellen szerzett a 64. percben, egyet pedig a Torino elleni kupameccsen a hosszabbításban.

Milan 4-2 Torino | Ibra Extra-Time Goal Send Milan to Semifinals | Quarter-final | Coppa Italia

Hakan Çalhanoglu scored a stoppage-time equalizer and then added another goal in extra time to help AC Milan beat Torino 4-2 on Tuesday in the Italian Cup quarterfinals | Serie A This is the official channel for the Serie A, providing all the latest highlights, interviews, news and features to keep you up to date with all things Italian football.

Borítókép: Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images