Egyéb sportok

Huszti-gól a Bundesliga-nyitányon, Pars a vb-döntőben – A nap hírei

""

Labdarúgás: Huszti Szabolcs góllal, csapata pedig győzelemmel kezdte a Bundesliga 2013/2014-es idényét, mint ahogy a Borussia Dortmund is, amely ráadásul egyik új szerzeményének triplájával gázolt. Eredmények. Bővebben itt!

Kalapácsvetés: Az olimpiai bajnok Pars Krisztián esélyeshez méltón bejutott a férfi kalapácsvetés hétfői döntőjébe a moszkvai szabadtéri atlétikai világbajnokság nyitónapján. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az újonc Mezőkövesd megszerezte története első NB I-es sikerét: Véber György együttese a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójának első szombati mérkőzésén a találkozó előtt százszázalékos Kecskemét vendégeként fölényes, 6-2-es diadalt aratott. Bővebben itt!

Vívás: A magyar női tőrcsapat az alsó ágon az első két mérkőzését megnyerte, s a kilencedik helyért léphetett pástra a németek ellen, ott azonban vereséget szenvedett, így a 10. helyen fejezte be a világbajnokságot. Bővebben itt!

Atlétika: Az olimpiai bajnok brit Mo Farah nyerte a férfi 10 ezer méteres síkfutást a moszkvai szabadtéri atlétikai világbajnokságon. Bővebben itt!

Atlétika: Akárcsak két évvel ezelőtt Teguban, most is a kenyai Edna Kiplagat nyerte az első aranyérmet az atlétikai világbajnokságon, miután a moszkvai viadal nyitónapján megvédte címét a női maratonin. Bővebben itt!

Vívás: A magyar kardozók válogatottja egytusos, 45-44-es győzelmet aratott az Egyesült Államok ellen, így a hetedik helyen zárt a budapesti vívó-világbajnokságon. Bővebben itt!

Tenisz: A világelső Novak Djokovics és a spanyol Rafael Nadal is bejutott az elődöntőbe a 3,5 millió dollár összdíjazású montreali férfi keménypályás tenisztornán. Bővebben itt!

Tenisz: A címvédő cseh Petra Kvitova kikapott a román Sorana Cirsteától a 2,3 millió dollár összdíjazású torontói női keménypályás tenisztorna negyeddöntőjében. Bővebben itt!

Búvárúszás: Senánszky Petra a 100 méteren aratott sikere után az uszonyos gyorsúszás 50 méteres fináléjában is világcsúccsal diadalmaskodott a Kazanyban zajló CMAS-játékokon, a búvársportok világbajnokságán. Bővebben itt!

Atlétika: Kazi Tamás 800 méteren bejutott az elődöntőbe a moszkvai szabadtéri atlétikai világbajnokság nyitónapján. Bővebben itt!

Tenisz: Babos Tímea a holland Michaella Krajicek oldalán megnyerte a 125 ezer dollár összdíjazású szocsoui tenisztorna párosversenyét. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!