Huszonegy gól az idei NHL All-Star mérkőzésén

Hazai pályán szenvedett vereséget az 58. All-Star mérkőzésen a Carolina Hurricanes játékosa, Eric Staal, ugyanis a Team Staal csapatkapitánya, az Észak-Karolinai Raleigh városában található RBC Centerben kapott ki a Team Lidström-től. A találkozót sokkal jobban kezdte a Team Staal, mely Alex Ovechkin, Paul Stastny, Patrik Elias és Claude Giroux találataival a mérkőzés 5:41 percére, már négy góllal vezetett. Még ebben a harmadban kiegyenlített (Anze Kopita, Dustin Byfuglien, Loui Eriksson, Matt Duchene), a Detroit Red Wings svéd sztárjáról elnevezett csapat a Team Lidström.

A második felvonásban is termeltek a csapatok, igaz ezalatt a 12 perc alatt „csak” öt gól született. Mint később kiderült ez a harmad döntötte el az összecsapást, ugyanis ötből hármat (Anze Kopitar, Steven Stamkos, Danny Briere) szerzett Nicklas Lidström csapata, míg a Staaléknál Patrick Sharp  és Kris Letang volt eredményes. Érdekesség, hogy az első felvonáshoz hasonlóan a Team Staal vezetett.

Az utolsó harmadban ismét nyolc gól született. A hazai szurkolók nagy örömére az első és az utolsó gólt is Erc Staal szerezte, csapatából betalált, még Kris Letang és Rick Nash. A másik oldalon Danny Briere, Jonathan Toews, Martin St. Louis és Loui Eriksson talált be. Az 58. All-Star mérkőzést, így a Team Lidström nyerte meg 11-10-re.