Amerikai sportok

Hőstett: égő házából mentette ki édesanyját a pankrátor – fotók!

""

Egészen elképesztő történetben vált hőssé a korábbi pankrátor, Chris Masters.

A polgári néven Chris Mordetzky névre hallgató sportembert bácsikája hívta fel riadtan és közölte vele, egy szomszéd teljesen megőrült, behatolt Masters édesanyjának házába, ahová bezárkózótt.

A magából teljesen kifordult betolakodó megfenyegette az idős hölgyet, rágyútja a házat, amennyiben bárki is közbe mer avatkozni, demonstrációként pedig tüzet is gyűjtött a lakásban.

Ekkorra már Masters és a rendőrök is a helyszínre érkeztek és a pankrátor dacolva a veszéllyel betörte az egyik ablakot és kimenekítette édesanyját az égő házból.

Masters a történetet – melyenk további részletei nem ismertek – saját Twitter-oldalán osztotta meg néhány fotó kíséretében, melyeken a mentéskor szerzett sérülései mellett a bedeszkázott ablakú házról láthatók felvételek.

""

""

""

""

""