Egyéb sportok

Hosszú újabb világcsúcsot úszott, Gera visszatér ősszel – A nap hírei

""

Úszás: Hosszú Katinka 200 vegyesen úszott szerdai két világcsúcsa után csütörtökön 100 m vegyesen is új világrekordot állított fel a rövidpályás Világkupa-sorozat eindhoveni állomásán. Bővebben itt!

Tereprali: Számos világsztár, köztük Dakar-rali győztesek részvételével kerül sor jövő hétvégén Pápán és környékén a jubileumi, 10. HunGarian Baja tereprali Világkupa-futamra, amely egyben a hazai bajnokság egyik állomása is lesz. Bővebben itt!

Vívás: Kikapott az olimpiai bajnok Rubén Limardo Gascontól a negyeddöntőben, így az ötödik helyen végzett Boczkó Gábor a férfi párbajtőrözők csütörtöki versenyében a budapesti vívó-világbajnokságon. Bővebben itt!

Labdarúgás: A magyar labdarúgó-válogatott egy helyet előrelépve a 31. a nemzetközi szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet változatlanul a világ- és Európa-bajnok Spanyolország vezet. Bővebben itt!

Tenisz: Az első helyen kiemelt Babos Tímea két sima játszmában legyőzte a thaiföldi Tamarine Tanasugarnt csütörtökön a 125 ezer dollár összdíjazású szucsoui keménypályás tenisztornán, ezzel bejutott az elődöntőbe. Bővebben itt!

Labdarúgás: A West Bromwich Albion légiósa, egy reklám film forgatás miatt járt itthon. Teljesen gyógyult, szeptemberben bajnokit, októberben válogatott meccset játszana. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!